Dokonalá žena neexistuje... Aj keď.:)

Autor: Lucia Medveď patakova | 9.9.2013 o 9:28 | (upravené 9.9.2013 o 17:32) Karma článku: 4,32 | Prečítané:  384x

Moja dnešná téma je trochu náročná aj pre nás ženy aj pre vás mužov. KOMUNIKÁCIA . Prečo my tak a vy onak? Predpokladám, že každá z vás práve pretočila očami a povedali ste si, že nájsť spoločný konsenzus vyhovujúci obom stranám je nemožné, nezrealizovateľné či dokonca fikcia. v podstate áno, ALE...

Najskôr by sme mali uviesť na pravú mieru ako sme k tomuto dospeli. Videl si toto, je to krásne však, alebo toto by bolo milé a najlepšie fúú toto je môj sen, alebo tamto. K opačnému pohlaviu prichádza informácia do mozgu: hm áno toto je pekné, alebo hm hej toto by bolo milé, áno bolo a nakoniec áno toto či tamto je tvoj sen, hej evidujem a tu to končí. V danej chvíli sme bez udania dôvodu schopné začať tretiu svetovú a aj keby v jednej sekunde vybuchli všetky sopky na svete ani z polovičky by to nestačilo na to čo vyletí z nás. Ty nerozumieš tomu čo ti hovorím? NIE!!!

Raz som dostala prostú radu: krátko, výstižne a podstatu priania zhrnúť do tejto jednoduchej vety. Nerobia to preto, že by nás nemali radi, alebo nás nechceli vnímať ( aj keď povedzme si :) ) a dokonca ani nie preto, že by nás chceli nahnevať. Oni sú proste takí, čo vás v žiadnom prípade neospravedlňuje. Na ozrejmenie keď Vám oznámime, že dnes bol náročný deň a tá blbá umývačka naznačuje, že ukončila svoje umývanie tak to nieje oznámenie o našej umývačke, ale o tom, že ju máte vybrať.

 

Je dôležité vedieť, že nech už to bude akokoľvek,  my budeme stále očakávať a vy budete stále prekvapení prečo sa nafukujeme za niečo čo ste neurobili, prečo aj, keď sme Vám to vraj nepovedali...ha! My sme Vám to hovorili! A tu prichádza vaša obľúbená vetička : vy ženy proste hovoríte iným jazykom. Áno hovoríme.

Celý život sa vzdelávate a učíte sa nové veci, tak prečo sa nezačnete učiť, dovolím si povedať jeden z popredných svetových jazykov - reč ženy? A my tiež dokážeme prekonať niektoré veci a nebudeme vás otravovať triviálnymi náznakmi ako to, že by bolo dobré vyniesť smeti, ísť na nákup, alebo navštíviť rodičov. Jednoducho Vám povieme priamo aby ste to urobilǐ. Nezabúdajte však, že vždy od vás budeme niektoré veci očakávať :)

prajem krásny deň nám jemnÿm stvoreniam a aj Vám našim princom;)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?